Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 585
  • Total: 586
  • Leon

ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Ξεκίνησε από gon, Σεπτεμβρίου 11, 2005, 12:44:48 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Shadowlord

Παράθεση από: "jcdenton"Ήταν μια ομάδα κομάντος στο Βιετνάμ, σύμμαχοι των Η.Π.Α. Σε μια αποστολή αναγνώρισης βρίσκονται περικυκλωμένοι από μια ομάδα Βιετκόνγκ. «Ποιοί είσαστε, ρωτάνε, με ποιούς είστε σύμμαχοι;». «Με εσάς, με εσάς» λένε όλοι οι κομάντος. «Εμείς είμαστε οι άλλοι» απαντάνε οι Βιετκόνγκ.

Shadowlord

Παράθεση από: "jcdenton"Πάει ένα σε κατάστημα όπλων και ζητάει το καλύτερο πυροβόλο. Ο πωλητής του προτείνει ένα όπλο και λέει: «Έχει και διόπτρα. Μπορείς να δεις το σπίτι μου εκεί». «Χα, λέει ο αγοραστής, βλέπω έναν γυμνό να κυνηγάει μια γυμνή». «ΤΙ; Σου χαρίζω το όπλο αν καρφώσεις μια σφαίτα στο μόριο του μλκ και στο κεφάλι αυτής». «Εντάξει» λέει και σημαδεύει. Ξαφνικά λέει ο αγοραστής: «Δεν θα χρειαστεί δεύτερη σφαίρα...».

Sotis

pws lene  h  vlaxoi  otan  stazei  h   bana...?xynnnnnnnnn   h  bana...mparmpaaaaaaaaaaaa

voliwtisa

Kουμπάρεεεε ξέρεις και άλλα  τέτοια να μας πεις???


Γιατρέ μου η γυναίκα μου με απατά λέει κάποιος σε ένα παθολόγο.
- Με συγχωρείτε του λέει ο γιατρός αλλά πρέπει να απευθυνθείς σε δικηγόρο εγώ δε μπορώ να σε βοηθήσω.
- Γιατρέ που με απατά τώρα 6 μήνες αλλά κέρατα δεν έχω βγάλει . Μήπως έχω έλλειψη ασβεστίου;
 :P  :P  :P

Sotis

παει  ενας  γυφτος...στον  οδοντιατρο...και  λεει  γιατρε  εχω  προβλημα  με  τα  δοντια..του  ανειγη  το  στομα  και  βλεπει..χρυσα  δοντια  πανω  χρυσα   κατω   μα  του  λεει  τη   να  κανω  ειναι  ολα  απο  χρυσο  δε  μπορω να  κανω κατι...και   του  λεει  ο   γυφτος   εεε  τοτε  βαλε,  συναγερμοοο..λολολ

voliwtisa

Ένας τύπος οδηγούσε τη μηχανή του βράδυ και το ευχαριστιόταν τρέχοντας πάνω από το όριο ταχύτητας. Ξαφνικά βλέπει τα φώτα του περιπολικού να ανάβουν πίσω του αλλά σκέφτεται ότι μπορεί να του ξεφύγει. Ανεβάζει ταχύτητα, 150 χλμ/ώρα, ο αστυνομικός πίσω του, 160, 180, 200 τίποτα δεν μπορεί να του ξεφύγει και σταματάει στην άκρη.
Αστυνομικός: "Θα μπορούσα να σε πάω μέσα αλλά μια που είμαι κουρασμένος θα σε αφήσω να φύγεις αν βρεις μια δικαιολογία που δεν την έχω ξανακούσει"
Μοτοσικλετιστής: "Ξέρετε προχθές η γυναίκα μου το έσκασε με έναν αστυνομικό"
Αστυνομικός: "Και λοιπόν;"
Μοτοσικλετιστής: "Νόμιζα ότι ήσασταν ο ίδιος και με κυνηγούσε για να την επιστρέψει..."


 :P

Rakendytos

Είναι ένα ζευγάρι που έχει πρόβλημα διάρκειας στο κρεβάτι. Ο άντρας δηλαδή φταίει που είναι πολύ γρήγορος (άτιμη φεμινιστική κοινωνία) αφού μετά βίας φτάνει τα 3 λεπτά. Μια μέρα που πάνε στο zoo (κοινώς: ζωολογικό κήπο, αλλά το γράφω έτσι χάριν συντομίας - τι συντομίας δηλαδή που πρέπει να γράφω και άλλες 15 λέξεις επεξήγηση από δίπλα) αρχίζει η ξεναγός τη δουλειά της:
- Αυτός είναι ο Αφρικανικός Ελεφας. Μοναδικός στο είδος του αφού η σεξουαλική του ζωή είναι πλούσια μιας και η σεξουαλική του πράξη μπορεί να διαρκέσει μέχρι και 24 ώρες.
Με το που το ακούει αυτό η γυναίκα του άντρα (αυτό το φαινόμενο λέγεται λεκτικός πλεονασμός - ακούτε για να μαθαίνετε) γυρνάει στον σύζυγο:
- Τα βλέπεις; Τα βλέπεις;
Παρακάτω, αρχίζει πάλι η ξεναγός:
- Αυτός είναι ο Ασιατικός Ρινόκερος που εκτός των άλλων, έχει πλούσια σεξουαλική ζωή αφού η πράξη του μπορεί να κρατήσει μέχρι και 10 ώρες.
Γυρνάει η γυναίκα πάλι στο σύζυγο:
- Τα βλέπεις; Ε; Τα βλέπεις;
Μετά από λίγο φτάνουν μπροστά από ένα ζαρκάδι.
- Αυτό είναι το νοτιοευρωπαϊκό ζαρκάδι που εκτός των άλλων, κινδυνεύει να εξαφανιστεί αφού δεν αναπαράγεται μιας και η σεξουαλική του πράξη κρατάει το πολύ 5 δευτερόλεπτα, χωρίς σχεδόν καμία πιθανότητα σύλληψης.
Αυτή τη φορά γυρνάει ο άντρας στη γυναίκα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά:
- Τα βλέπεις; Ε; Τα βλέπεις;
Και γυρνάει η γυναίκα και λέει:
- Το κέρατο όμως το βλέπεις;
 :D

Jezebell

Παράθεση από: "Alths"Πάει κάποιος στον γιατρό και του λέει
Γιατρέ μου έχω πρόβλημα , ότι και να μου πούνε σκέφτομαι ότι παίζω με βυζιά ..........
Τον κοιτάει ο γιατρός και του λέει. :shock:
-πεπόνια
-πω!!!! πω!!!! Γιατρέ μου δυο βυζάρες να μου κάνουν Ισπανικό. :oops:
 -κεράσια
-πω!! πω!!! Γιατρέ μου τσίμπα ρόγα τσίμπα ρόγα μμμμμμ.
καλά τώρα ,λέει ο γιατρός, θα σου πω κάτι που αποκλείετε να σκεφτείς βυζιά . :evil:
-υαλοκαθαριστήρες αυτοκινήτου.
-μμμμμμμ!!!! Γιατρέ μου τώρα με έφτιαξες!!!!!!!!! :shock:  :D
γουρλώνει τα μάτια ο τύπος ,βγάζει την γλώσσα έξω ,κοιτάει μια δεξιά, μια αριστερά επαναλαμβανόμενα , και αρχίζει............
-  σλουπ σλουπ σλουπ σλουπ σλουπ σλουπ σλουπ σλουπ

Sotis

είναι  μια  πλούσια ελληνίδα  και  λέει  του  άντρα της  άντρα  θέλω  να πάω  διακοπές στην καραβαϊκή,ok  της  λέει  γυναικα να  πας  αφού  θες..και  σου  αρέσει..πάει  λοιπόν εκεί γνωρίζει έναν αράπη.και  την πήδαγε,έφτασαν η μέρες να  γυρίσει  πίσω  srhn ελλάδα  αλλα  ακόμα  δεν  είχε  μάθει  πως  λένε  τον αράπη  που  την μαστόρευε.του  λέει,θα  γυρίσω ελλάδα,αλλα  ακόμα δεν μου  είπες το  ονομάσου,της λέει κυρια ντρέπομαι να  στο πω,με τα  πολλά  τον καταφέρνει  και  της  το λέει,  χιόνι  με λένε  κυρια  της,  βάζει  τα  γέλια  η μαντάμ.και της λέει ο αράπης  να   κυρια άμεσος  γελάσατε  μόλις σας  το  είπα ,του  λέει μαντάμ δε γέλασα  με  σένα  αλλα  με τον μαμακα  τον αντρα μου, πως   θα κανει  οταν  του  πω πως   πηγα  καραβα*ι*κη  και  βρηκα  30 ποντους  χιονι... :24:  :24:  :24:  :24:  :24:  :24:  :24:

Shadowlord

Ένα ζευγάρι βρίσκεται σε ένα βουνό με σκοπό να κάνουν έρωτα. Καθώς ο άντρας γλείφει το μ...ί της κοπέλας του εκείνη του λέει: "Μωρό μου, σε παρακαλώ, βγάλε τα γυαλιά σου γιατί με γρατσουνάνε." Εκείνος τα βγάζει και συνεχίζει. Μετά από ένα δεκάλεπτο εκείνη του ξαναλέει: - "Μωρό μου, σε παρακαλώ ξαναβάλε τα γυαλιά σου, γιατί τόση ώρα γλείφεις το γρασίδι!"

Shadowlord

Μόλις γύρισε ο μπαμπάς του Τοτού από τη δουλειά και λέει στον Τοτό: - Πήγαινε σε παρακαλώ να φέρεις τις παντούφλες μου. Ο Τοτός πηγαίνει στο δωμάτιο της αδελφής του όπου ήταν με μια φίλη της και της λέει: Ο μπαμπάς μου είπε να σας γ***** και τις δύο. Η αδελφή του, του απαντά πως αποκλείεται να είπε τέτοιο πράγμα ο πατέρας τους και ο Τοτός τότε φωνάζει στο μπαμπά του: - Μπαμπά μόνο τη μια; Και ο μπαμπάς του, του απαντά: - Και τις δύο βρε ηλίθιε!

Shadowlord

Υγρό κρεμοσάπουνο  
Ήταν ένας άνθρωπος σε ένα ξενοδοχείο ο οποίος ήθελε να κάνει μπάνιο, αλλά στο μπάνιο του δεν υπήρχε σαπούνι. Πάει τότε στη ρεσεψιόν του ξενοδοχείου γυμνός για να ζητήσει ένα σαπούνι. Για κακή του τύχη όμως δεν ήταν κανένας εκεί. Έτσι αποφασίζει να πάει στο διπλανό δωμάτιο για να πάρει ένα σαπούνι. Μπαίνει μέσα αφού ήταν τυχερός και αυτοί που έμεναν εκεί είχαν ξεχάσει να κλειδώσουν, παίρνει δύο σαπούνια και πάει να φύγει αλλά ακούει βήματα μέσα στο δωμάτιο. Τότε βάζει τα σαπούνια στο στόμα του και κάθεται σαν άγαλμα. Εκείνη τη στιγμή μπαίνουν μέσα τρείς καλόγριες. Λέει η πρώτη: - Τι είναι αυτό; Λέει η δεύτερη: - Πρέπει να είναι το καινούριο μηχάνημα που θα μας δίνει σαπούνια και τραβάει το πέος του γυμνού άντρα. Τότε πέφτει ένα σαπούνι από το στόμα του άντρα και πάει και κάνει μπάνιο. Αφού τελείωσε το μπάνιο της η πρώτη πάει η δεύτερη τραβάει το πέος του άτυχου άνδρα και πέφτει και το δεύτερο σαπούνι. Αφού τέλειωσε και η δεύτερη πάει και η τρίτη και τραβάει το πέος του άντρα για να πέσει ένα σαπούνι. Όμως ο άντρας είχε παρει μόνο δύο σαπούνια μαζί του και έτσι Η καλόγρια συνέχισε να τραβάει το πέος του άντρα μέχρι τη στιγμή που ξαφνικά λέει: - Ωχ...εμένα μου έβγαλε υγρό κρεμοσάπουνο.

Shadowlord

Επιτέλους στύση  

Ο τύπος δεν μπορεί να έχει στύση και πηγαίνει στον γιατρό. - Γιατρέ δεν έχω στύση... - Καλά θα σου χορηγήσω ενδοφλέβια στο πέος αυτό το κόκκινο υγρό. Μετά από μία εβδομάδα ο τύπος ξαναπηγαίνει. - Γιατρέ τίποτα δεν έγινε. - Καλά, τότε θα δοκιμάσουμε αυτό το μπλε υγρό. Μετά από μία εβδομάδα ξανά στον γιατρό... - Γιατρέ τι θα γίνει; Δεν καταφέρνουμε τίποτα. - Καλά. Τελευταία προσπάθεια με αυτό το γκρι υγρό. Αν δεν πιάσει θα σκίσω το πτυχίο μου! Μόλις γίνεται η ένεση του τύπου του σηκώνεται! Χαρούμενος πηγαίνει σπίτι και πηδιέται με την γυναίκα του όλο το βράδυ. Μετά από 5 φορές όμως, ακόμα να του πέσει. Το πρωί ακόμα σηκωμένη! Ξαναπηγαίνει στον γιατρό. - Γιατρέ βοήθεια! Τώρα δεν μου πέφτει! - Εμ, το τσιμέντο πήζει!

Shadowlord

Τι είναι άσπρο με φτερά και διψάει για αίμα;  
Η ALWAYS ULTRA.

Shadowlord

Ο Τροχονόμος  
Ένας τροχονόμος σταματάει πρωί πρωί κάποιον για υπερβολική ταχύτητα , την ώρα που τον γράφει αυτός κλαίγεται ότι έχει αργήσει στην δουλεία του και παρακαλάει να του την χαρίσει . Ο τροχονόμος σκέφτεται λίγο και του λέει , θα σου κάνω μια ερώτηση και αν απαντήσεις σωστά θα σου χαρίσω την κλήση , εντάξει ; Ακούω λέει ο παραβάτης . Τι είναι κίτρινο μακρύ και έχει δυο κεραίες επάνω του ; Απλό απαντάει ο άλλος , είναι ένα τρόλεϊ . Ναι του λέει ο τροχονόμος αλλά δεν ήσουν ακριβής , είναι ένα τρόλεϊ που πάει στο Παγκράτι ; στα Πατησιά ; στην Καλλιθέα ; και του κόβει την κλήση . Λέει τώρα ο παραβάτης , πριν φύγω να σου κάνω και εγώ μια ερώτηση ; Ναι , απαντάει ο τροχονόμος . Τι είναι ανάμεσα στα ποδιά της γυναίκας και έχει τρίχες ; Απλό , λέει ο τροχονόμος , το μο**ί . Ναι του λέει ο παραβάτης αλλά δεν είσαι ακριβής , το μο**ί της μάνας σου ; το μο**ί της αδερφής σου ; !

585 Επισκέπτες, 1 Χρήστης