Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 755
  • Total: 755

Εικόνες του νου - - Ψυχολογικό Test

Ξεκίνησε από KostasD33, Σεπτεμβρίου 25, 2007, 08:58:19 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

_MAIRA_

την κοιταω για λιγο
και μετα θα προσπαθησω να την ταισω.....οχι με εμενα φυσικα.. αλλα με ενα βαζακι μελι που εχω στην τσαντα μου !

riaghul

Παράθεση από: "KostasD33" ]3η Κατάσταση [/u]

Περιέγραψε τα ρούχα που έχεις διαλέξει να φοράς για να ξεκινήσεις να μπεις στην διαδρομή που περιέγραψες ώστε να αρχίσεις να μπεις και να περπατήσεις το δάσος σου


Mε βασικό παράγοντα παντα τα παπούτσια...φοράω μποτάκια και μια φορμα με βαμβακερό φαρδύ μπλουζάκι.Το επάνω της φόρμας ανάριχτα στη πλάτη.(μπορεί και να νυχτώσω ή και να χαθώ-που μου έχει συμβεί - :) ) στο μικρό σακκίδιο έχω νερο και λιγους ξηρούς καρπούς...και μια σοκολάτα για ενέργεια.... αν χρειαστεί.....αχρείαστη νά ' ναι κανα δυο κύβους ζάχαρης,κι ενα δεύτερο μπλουζάκι.

Παράθεση από: "KostasD33" ]4η Κατάσταση
Όπως προχωρείς στην διαδρομή που περιέγραψες βλέπεις μια Αρκούδα.
Περιέγραψε τι κάνεις μόλις δεις την Αρκούδα[/b]

Μένω ακίνητη και τη κοιτάζω στα μάτια. Κι εκείνη ακίνητη μένει και με κοιτά. Μένω ώρα έτσι... ή τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε έμενα.. Βγάζω αργά τη σοκολατίτσα .... και την αφήνω. Κι ενώ εκείνη περιεργάζεται το έδεσμα και το γεύεται...διακριτικά αποχωρώ..
 :twisted:

Athinoula


black_velvet

Παράθεση από: "KostasD33" ]4η Κατάσταση
Όπως προχωρείς στην διαδρομή που περιέγραψες βλέπεις μια Αρκούδα.
Περιέγραψε τι κάνεις μόλις δεις την Αρκούδα[/b]

Τώρα εμένα μου θύμισε καρτούν η όλη κατάσταση. Και το πρώτο που ψάχνω είναι οι μέλισσες που την κυνηγάνε.  ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

KostasD33

:arrow: 5η Κατάσταση
Αφού απομακρύνθηκες πια από την αρκούδα και συνεχίζεις να προχωρείς στο δάσος στη διαδρομή σου , βλέπεις όπως πας έναν μεγάλο κορμό δένδρου να είναι στην διαδρομή σου.
Τι κάνεις?

_MAIRA_


Taurina

Παράθεση από: "KostasD33":arrow: 5η Κατάσταση
Αφού απομακρύνθηκες πια από την αρκούδα και συνεχίζεις να προχωρείς στο δάσος στη διαδρομή σου , βλέπεις όπως πας έναν μεγάλο κορμό δένδρου να είναι στην διαδρομή σου.
Τι κάνεις?


ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΡΜΟΣ ΔΕΝΤΡΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ,ΑΠ'ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΑΣΟΣ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΜΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΕΡΝΩ..ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΣΤΟ ΑΓΝΩΣΤΟ...

black_velvet


Κορμός δέντρου; μα... πώς βρέθηκε σωριασμένος εδώ κάτω μες στη μέση του μονοπατιού;
Ας καθήσω λίγο πάνω του να ξεκουραστώ και να πιω μια γουλιά νερό, αφού τον περιεργαστώ, πρώτα, γύρω γύρω.

κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

heinrich

[size=9]
Παράθεση από: "black_velvet"
Κορμός δέντρου; μα... πώς βρέθηκε σωριασμένος εδώ κάτω μες στη μέση του μονοπατιού;
Ας καθήσω λίγο πάνω του να ξεκουραστώ και να πιω μια γουλιά νερό, αφού τον περιεργαστώ, πρώτα, γύρω γύρω.
[/size]

Τι άλλο μπορεί να περιμένει κάποιος από έναν Καρκίνο?  :P

black_velvet


Από έναν δεν γνωριζω.

Από μία καρκίνο όμως... πολλά!  ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Nasia9

Πολύ σωστά.... αυτός ο κορμός ό,τι πρέπει για άραξοοοοοοοοοοον............. έπειτα συνεχίζουμε...αργά και σταθερά μέχρι να δούμε τη πυγολαμπίδα.  ]

toulouz

5 κατάσταση
 :arrow: .....τον προσπερνάω χωρίς να δώσω ιδαίτερη σημασία!

gavrina

Παράθεση από: "KostasD33":arrow: 5η Κατάσταση
Αφού απομακρύνθηκες πια από την αρκούδα και συνεχίζεις να προχωρείς στο δάσος στη διαδρομή σου , βλέπεις όπως πας έναν μεγάλο κορμό δένδρου να είναι στην διαδρομή σου.
Τι κάνεις?
[size=10]
Θα σκαρφαλώσω επάνω του και θα περάσω!!!
[/size]
 :wink:  :wink:

riaghul

εγώ τον βλέπω να στέκει ορθό κι αγέρωχο.Τον περιεργάζομαι για λίγο γιατί πάντα μ΄αρέσει να φανταστώ τις θύμισες που θάχει και τι θάλεγε αν μπορούσε να μιλήσει... Περιφέρομαι και ακούω τα ριξιματα του αλά δεν αφήνομαι γιατί έχω δρόμο μπροστά μου... :)

KostasD33

Μια αναγκαία διευκρίνηση δική μου για την 4η κατάσταση.
Ο κορμός δεν είναι όρθιος αλλά ας πούμε ξαπλωτός και λειτουργεί ως εμπόδιο στην διαδρομή σας. Οπότε όσοι είχατε απαντήσει για όρθιος κ.λπ. ας συμπληρώσετε.





 ]Κατάσταση 6η
Αφού πέρασες τον κορμό του δέντρου όπως συνεχίζεις να προχωρείς στην διαδρομή σο βλέπεις ένα μικρό αρκουδάκι. Το συγκεκριμένο αρκουδάκι δεν έχει καμία σχέση με την αρκούδα που είχατε συναντήσει στην αρχή της διαδρομής σας.
Περιγράψτε τι κάνετε με το μικρό αρκουδάκι[/b]

755 Επισκέπτες, 0 Χρήστες